מוקד שירות לקוחות
והזמנות ארצי: 0779321223

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כתבות על הקפה

קפה מזיק לנו או בריא? הנה 7 דברים שלא ידעת

קפה נחשב לאחד המשקאות הפופולריים ביותר בעולם. רבים המחקרים שבוצעו בנושא שתיית קפה וההשפעות שלו על הבריאות שלנו, אז הנה 7 דברים שלא ידעתם על שתיית קפה. מה הכמות המומלצת ביום, האם קפה ממכר ? האם הקפה תורם לבריאות שלנו? אז לכל אוהבי הקפה המושבעים-יצאנו לבדוק. קפה הוא לא רק משקה, כיום שתיית קפה הפכה … להמשיך לקרוא קפה מזיק לנו או בריא? הנה 7 דברים שלא ידעת

נתחיל בזה שזה לא הקפה שאליו אתם רגילים.

זה קפה אחר, מובחר, עשוי מתערובות ייחודיות, חלוט מזנים מיוחדים (אוריג'נים), המגיעים מהמקומות הנדירים בעולם. דרגות קליה שונות, וחליטות קפה קרות וחמות מעולם ה- 3RD WAVE. זה קפה לאנשים מסוג אחר: טיפוסים סקרנים, אנשים שמחפשים כל הזמן טעמים חדשים, כאלה שרגישים לפרטים, מזהים איכויות, מבינים דקויות ובעיקר יש להם תשוקה בלתי פוסקת לקפה מעולה. נכון, … להמשיך לקרוא נתחיל בזה שזה לא הקפה שאליו אתם רגילים.

10 סיבות לשתות קפה כל יום

רבים תוהים האם מומלץ לשתות קפה בכל יום, האם הוא מזיק לבריאות או דווקא תורם לה? ממחקרים שבוצעו על צריכת הקפה נמצא כי הוא תורם לבריאות ואנשים ששותים קפה על בסיס יומיומי מאריכים חיים יותר, הוא משפיע על תהליכי ירידה במשקל ומונע מחלות כבד וסוכרת. קפה הינו נוגד חמצון ומשפיע בצורה חיובית על מערכת החיסון. … להמשיך לקרוא 10 סיבות לשתות קפה כל יום

איך לבחור מכונת קפה למשרד?

כיום בכל בית עסק או חברה, ניתן למצוא מכונת קפה משרדית לשימוש העובדים. מעוניינים לרכוש מכונת קפה חדשה למשרד או לשדרג את מכונת הקפה הישנה, תוכלו בקלות לשדרג את פינת הקפה עבור העובדים בחברה. ניתן לרכוש מכונת קפה איכותית מתוך מגוון רחב של מכונות קפה מסוגים שונים. משרדים שונים זה מזה באופיים, חשוב להתאים את … להמשיך לקרוא איך לבחור מכונת קפה למשרד?

קפה לפני אימון; איך, מה וכמה?

יכול להיות ששתיית קפה לפני האימון זו לא רק קלישאה, יכול להיות שזה אפילו בריא. מי רוצה להגיע לאימון עם מרץ, מוטיבציה ובערנות מלאה? כל אחד. מספרים שלקפה לפני אימון יש את הסגולות שלו, ומסתבר שגם לאחר האימון. מי הצודק מבניהם, זה אתם תחליטו, בנתיים החלטנו להרחיב מעט בנושא הקפה ולהשאיר אתכם עם הנתונים שמצאנו … להמשיך לקרוא קפה לפני אימון; איך, מה וכמה?

0